| Kerngegevens per 1 januari 2026 | Werkelijk | Raming | Raming |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2026 | 2027 | |
| Sociaal: | |||
| Bijstandsontvangers: * | 602 | 602 | 602 |
| Leerlingen in het voortgezet onderwijs: * | 1.573 | 1.600 | 1.600 |
| Inwoners: | |||
| Totaal | 39.499 | 39.596 | 39.700 |
| < 18 jaar | 6.467 | 6.384 | 6.400 |
| > 18 jaar | 33.032 | 33.212 | 33.300 |
| Fysiek: | |||
| Oppervlaktes(ha): | |||
| Oppervlakte * | 13.590 | 13.590 | 13.590 |
| waarvan - openbaar groen, zonder bermen | 1.388 | 1.388 | 1.388 |
| binnenwater * | 205 | 206 | 206 |
| Aantal m2 gazon: | 812.500 | 812.500 | 821.000 |
| Aantal bomen: | 38.500 | 38.500 | 39.000 |
| Aantal lichtpunten: | 8.275 | 8.250 | 8.256 |
| Wegen, fiets- en voetpaden: | |||
| Aantal m2 wegen met een asfaltverharding | 1.392.206 | 1.439.800 | 1.342.765 |
| Aantal m2 wegen met een elementverharding | 644.679 | 638.524 | 643.150 |
| Aantal m² parkeren met asfaltverharding | 8.068 | 8.088 | 5.223 |
| Aantal m² parkeren met elementverharding | 196.650 | 198.107 | 204.191 |
| Aantal m² trottoir/voetpad met asfaltverharding | 7.392 | 7.997 | 7.791 |
| Aantal m² trottoir/voetpad elementverharding | 387.733 | 405.308 | 401.114 |
| Aantal m² fietspad met asfaltverharding | 103.650 | 107.959 | 112.892 |
| Aantal m² fietspad met elementverharding | 18.679 | 16.615 | 26.632 |
| Aantal m² semi-verharde paden + zandwegen | 161.105 | 193.807 | 188.907 |
| Kunstwerken: | |||
| Aantal betonnen bruggen | 31 | 31 | 31 |
| Aantal houten bruggen | 13 | 13 | 13 |
| Aantal stalen bruggen | 3 | 3 | 3 |
| Aantal m1 stalen damwand | 900 | 900 | 900 |
| Aantal m1 aanlegsteiger | 12 | 12 | 12 |
| Fonteinen, waterelementen en vijvers (stuks) | 5 | 5 | 5 |
| Aantal m1 duikers | nvt | 8.781 | 8.781 |
| Kunst in de openbare ruimte: | |||
| Reguliere kunst (stuks) | 35 | 48 | 48 |
| Herdenkingsmonumenten (stuks) | 13 | 32 | 32 |
| Riolering: | |||
| Aantal km riolering -gemengd | 144 | 142 | 140 |
| Aantal km riolering -vuilwater | 29 | 108 | 110 |
| Aantal km riolering -hemelwater | 40 | 69 | 71 |
| Aantal vuilwateroverstorten | 46 | 20 | 20 |
| Aantal verbeterd gescheiden overstorten | 13 | 13 | 13 |
| Aantal bergbezinkbassins | 19 | 19 | 19 |
| Aantal rioolgemalen | 37 | 42 | 42 |
| Aantal km persleiding (gemalen) | 21 | 21 | 21 |
| Aantal pompunits buitengebied | 987 | 1.017 | 1.020 |
| Aantal km persleiding (pompunits) | 177 | 294 | 294 |
| Aantal IBA’s | 16 | 16 | 16 |
| Aantal straatkolken | 15.000 | 16.800 | 17.000 |
| Aantal rioolaansluitingen | 17.500 | 18.000 | 18.200 |
| Aantal woonruimten: * | 17.756 | 17.779 | 17.800 |
| Aantal kernen: * | 12 | 12 | 12 |
| Waarvan groter dan 500 adressen | 3 | 3 | 3 |
| * kengetallen op basis van de specificatie van Rijk. Deze is voor 2025 definitief gemaakt, maar kunnen voor 2026 en 2027 afwijken van 2025. | |||
Bijlagen
Bijlage A: Kerngegevens
Bijlage B: Investeringslijst
| INVESTERINGEN 2027-2030 | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Investering x1.000 | Toelichting | |||||
| Pgr | Investering | |||||
| 1 | Infrastructuur (wegen) en fietspaden | 1.500 | 1.500 | 1.500 | 1.500 | Reconstructies van wegen en fietspaden volgens het beleidsplan wegen 2027-2030. |
| 1 | Oude IJsselzone | 50 | 50 | 50 | 50 | De visie LPOIJ is in februari 2022 door de raad vastgesteld. Voor de uitvoering van onderdelen uit de visie is een meerjarig voorbereidingskrediet noodzakelijk en daarnaast ook budget voor concrete uitvoeringsmaatregelen en -projecten. De omvang hiervan is afhankelijk van de keuzes die worden gemaakt in welke maatregelen en projecten worden opgepakt. In de Voorjaarsnota 2026 is het krediet aangepast naar 50.000 per jaar. |
| 1 | Speelruimteplan | 110 | 110 | 110 | 110 | Investeringskrediet voor het vervangen van speeltoestellen. Onder deze investering ligt het speelruimteplan ‘Samen naar buiten in Oude IJsselstreek’ . Vanaf 2027 is het vervangingskrediet verhoogd van 90.000 verhoogd naar 110.000, ivm prijsstijgingen. |
| 1 | Vervanging ondergrondse containers | 60 | 60 | 60 | 60 | Dit betreft de vervanging van de bestaande 112 ondergrondse containers, gemiddeld zo'n 10 ondergrondse containers per jaar. Glascontainers zijn als eerste gepland door lekkende vloeistoffen, omdat de levensduur van dit type container korter is dan voor de overige typen. Dekking van de kapitaallasten vindt plaats via de afvalstoffenheffing. |
| 1 | Projecten verkeersveiligheid (SPV subsidie) | 81 | We hebben in 2022 een aantal locaties en wegvakken geselecteerd die verkeersonveilig zijn. Voor de aanpak van deze locaties was subsidie beschikbaar vanuit een Rijksprogramma (Strategisch Programma Verkeersveiligheid). De aanvraag is gehonoreerd en de gelden zijn uitgekeerd en beschikbaar tot en met 2027. We kunnen deze projecten uitvoeren door een 50% cofinanciering. De SPV subsidie ter hoogte van 256.000 is al ontvangen en moet terug als we niet investeren. Verantwoording vindt plaats via SISA. | |||
| 1 | Vervanging sportvelden | 1.000 | Het rapport periodieke keuring sportvelden Oude IJsselstreek is opgeleverd. Daarin is meerjarig opgenomen welke sportvelden aan vervanging toe zijn. Het betreft in de planning voor 2029 op dit moment vervanging van velden voor voetbal en tennis. | |||
| 1 | Mobiliteitsprojecten(ondezoek) | 118 | 130 | 25 | Verkeerskundige onderzoekkosten naar Mobiliteitsprojecten 2026-2029 met een hoge prioritering. Een gedetailleerde uitwerking kan bijvoorbeeld gaan over de verkeerseffecten, inzicht in grondverwerving, bodemonderzoek, een meer gedetailleerde uitwerking van kosten of het maken van afspraken met buurgemeentes. | |
| 1 | Mobiliteitsprojecten (uitvoering) | 100 | 100 | 100 | 100 | Nieuw in begroting 2027. Uitvoeringskrediet voor "kleine" verkeersmaatregelen uit het mobiliteitsplan, zoals voor het creeren van veilige schoolomgevingen, sportomgevingen, aanpassing fietspaden, etc. |
| 1 | Openbare verlichting | 362 | 362 | 362 | 362 | Nieuw in begroting 2027. Investeringskrediet voor vervanging en verledding van de Openbare verlichting. Wordt opgenomen in het beleidsplan Openbare Verlichting 2027-2030, welke nog niet is vastgesteld. Dekking van de kapitaallasten uit lagere exploitatielasten doordat nieuwe verlichting minder onderhoud behoeft. |
| 1 | Brug Bergbeekslag | 450 | Nieuw in begroting 2027. Vervanging brug Bergbeekslag. Uit inspecties is gebleken dat deze brug zijn einde nadert en dat vervanging komende jaren noodzakelijk is. | |||
| 1 | Reconstructie DR Arrienstraat / Frank Daamenstraat | 100 | 2.415 | Nieuw in begroting 2027. Apart investeringskrediet voor de reconstructie van de Dr Arrienstraat/Frank Daamenstraat. Voor deze weg is een reconstructie noodzakelijk vanuit wegenkwaliteit en verkeersveiligheid. De weg is een GOW50 weg en zal naar een GOW30 weg toe moeten volgens het mobiliteitsplan. Vanwege de impact, lengte en bijbehorende kosten wordt deze weg buiten het krediet voor Reconstructies wegen opgevoerd. | ||
| 1 | Droogte aanpak | 250 | 250 | 250 | Nieuw in begroting 2027. Regionale bijdrage aan lokale projecten droogteaanpak. Samen met Provincie Gelderland, Waterschap Rijn IJssel en gemeenten ligt er een opgave voor de droogteaanpak komende jaren. 14 gemeenten brengen jaarlijks ruim 3 miljoen in, andere partijen zullen dit fors verhogen. Samen wordt dan de opgave droogteaanpak lokaal uitgevoerd. | |
| 1 | Hondenlosloopvelden | 15 | Nieuwe in begroting 2027. Nieuw voorstel obv raadsvragen, om één hondenlosloopveld te realiseren in de gemeente (IJsselweg, Terborg). | |||
| 1 | Tennisvereniging LTC IJsselweide | 70 | Nieuw in de begroting 2027. De tennisvereniging vraagt een gemeentelijke subsidie voor realisatie van twee extra padelbanen op grond van de stichtingskostenaccommodatie subsidie. | |||
| 1 | Tennisvereniging VLTC Varsseveld | 64 | Nieuw in de begroting 2027. De tennisvereniging vraagt een gemeentelijke subsidie voor realisatie van twee padelbanen op grond van de stichtingskostenaccommodatie subsidie. | |||
| 3 | Binnensportaccommodatie (gymzaal) Etten | 701 | Nieuw in de begroting 2027. De gymzaal in Etten (bouwjaar 1973) is toe aan renovatie. De beheerstichting (eigenaar van de gymzalen) heeft een aanvraag ingediend bij de gemeente voor een substantiële financiële bijdrage. Door de renovatie kan de gymzaal weer 20 jaar mee. | |||
| 3 | Binnensportaccommodatie (gymzaal) Megchelen | 409 | Nieuw in de begroting 2027. De gymzaal in Megchelen (bouwjaar 1968) is toe aan renovatie. De beheerstichting (eigenaar van de gymzaal) heeft een aanvraag ingediend bij de gemeente voor een substantiële financiële bijdrage. Door de renovatie kan de gymzaal weer 20 jaar mee. | |||
| 3 | IKC Silvolde | 3.478 | De totale kosten voor de uitbreiding en aanpassing van het IKC Silvolde bedragen 10.916.000. De opgenomen budgetten zijn gebaseerd op de actuele marktprijzen en betreft de stichtingskosten van het IKC (onderwijs) inclusief de kosten van sloop en tijdelijke huisvesting. Hierbij worden de investeringskosten van de kinderopvang van 1,6 miljoen gedekt door huurinkomsten. Kosten voor de aanpassing van de verkeerssituatie etc. zijn nog niet inzichtelijk en dus nog niet meegenomen. | |||
| 3 | Stimuleringsfonds toekomstbestendige bedrijventerreinen | 300 | I.v.m. de oprichting van een stimuleringsfonds voor ondernemers op bedrijventerrein IJsselweide is een groter investeringsbudget noodzakelijk. Het fonds heeft als doel de ondernemers te stimuleren om investering te doen op private terreinen voor duurzaamheid en beeldkwaliteit. | |||
| 3 | Revitalisering bedrijventerreinen Hofskamp Zuid Varsseveld | 1.200 | 1.200 | Vanaf 2027 starten we met de planvorming en participatie voor Hofskamp Zuid, hetgeen zal leiden tot investeringen in 2028 en 2029. | ||
| 3 | Vervangende nieuwbouw Woelwaters (Ulft) | 3.650 | 3.650 | De vervangende nieuwbouw van basisschool de Woelwaters in Ulft nemen we mee bij de ontwikkeling van het plangebied De Wesenthorst. Het stedenbouwkundig kader en het omgevingsplan van dit gebied is in voorbereiding. Bij de vaststelling van het Integraal Huisvestingsplan 2023-2039 hebben we aangegeven financiële middelen nodig te hebben voor de vervangende nieuwbouw van de Woelwaters en de integratie met kinderopvang op dezelfde locatie. In 2026 werken we met de partners het Programma van Eisen uit. Ook bereiden we de aanbesteding voor de bouwactiviteiten voor. In het IHP is in 2023 uitgegaan van 7.420.000. Met de indexatie 2025 van 5,68% (VNG onderwijshuisvesting) gaan we nu uit van 7.842.000 (afgerond). | ||
| 4 | Brandweerkazerne Silvolde | 2.200 | In de Voorjaarsnota 2026 is gemeld dat uit onderzoek van de Veiligheidsregio Noord- en Oost Gelderland (VNOG) blijkt dat de brandweerkazerne Silvolde verplaatst moet worden. Het bedrag was toen nog niet bekend. De VNOG heeft inmiddels een blauwdruk gegeven van wat een nieuwe kazerne kost. Dit zal circa 2,2 miljoen bedragen exclusief grond en parkeerplaatsen, en exclusief sloopkosten van de oude kazerne en eventuele opbrengsten uit de verkoop van grond (prijspeil 2025). | |||
| 4 | Brandweerkazerne Varsseveld | 25 | Voor de herinrichting van het terrein als oefenplaats (vloeistofdichte vloer) is het noodzakelijk het terrein af te sluiten met hekwerk en afsluitbare toegangspoorten. Op het terrein worden autowrakken en overige oefenobjecten opgeslagen die ten behoeve van oefeningen beschikbaar moeten blijven en veilig moeten worden beheerd. Met de afsluiting wordt het terrein beveiligd tegen onbevoegde toegang en vandalisme. | |||
| 5 | Vervanging voertuigen buitendienst | 350 | 350 | 350 | 350 | Jaarlijks vervangingskrediet voor de voertuigen buitendienst. Er staat voor komende 4 jaar ruim 1,5 miljoen vervanging tractiemiddelen gepland, zoals een grote tractor, kraan en graafmachine. In 2027 zijn de prijsstijgingen ook verwerkt. |
| 5 | Voertuig Begraafplaatsen | 40 | Nieuw in de begroting 2027. Vervanging tractor op de begraafplaats. Oude was al afgeschreven en praktisch zijn er op dit moment betere machines die inzetbaar zijn. Dekking vanuit begraafrechten. | |||
| 5 | Gemeentehuis Gendringen, zonwerende screens | 75 | Nieuw in de begroting 2027. Om het binnenklimaat van het gemeentehuis in Gendringen te verbeteren en de gevolgen van toenemende hitte door klimaatverandering te beperken worden elektrisch bediende zonwerende screens aan de zuidzijde van het gemeentehuis geplaatst. Deze maatregel draagt bij aan een comfortabel en gezond binnenklimaat. Deze investering is gekoppeld aan de investering voor het aanbrengen van een koelinstallatie. Combinatie van beide klimaatverbeterende maatregelen levert een beter resultaat op en is energiezuiniger. | |||
| 5 | Gemeentehuis Gendringen, koelinstallatie (airco) oudbouw | 1.200 | Nieuw in de begroting 2027. Om het binnenklimaat van het gemeentehuis in Gendringen te verbeteren en de gevolgen van toenemende hitte door klimaatverandering te beperken wordt er een koelingsinstallatie (airconditioning) in het oudbouwgedeelte gerealiseerd. Deze maatregel draagt bij aan een comfortabel en gezond binnenklimaat. Deze investering is gekoppeld aan de investering voor het aanbrengen van zonwerende screens. Combinatie van beide klimaatverbeterende maatregelen levert een beter resultaat op en is energiezuiniger. | |||
| 5 | Bouwkundige aanpassingen Gemeentehuis | 25 | Interventies om hybride samenwerken beter te faciliteren. | |||
| Totaal investeringen* | 12.374 | 8.721 | 9.622 | 2.782 | ||
| Riolering* x1.000 | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 | Toelichting | |
| Pgr | Investering | |||||
| 1 | Pompunits, gemalen en randvoorzieningen | 489 | 489 | 489 | 489 | Conform nieuwe gemeentelijke Water en RioleringsPlan (WRP) 2024-2028. |
| 1 | Klimaatadaptatie | 250 | 250 | 250 | 250 | Conform nieuwe gemeentelijke Water en RioleringsPlan (WRP) 2024-2028. |
| 1 | Vrijvervalriolering vervangen / relinen | 2.004 | 2.004 | 2.004 | 2.004 | Conform nieuwe gemeentelijke Water en RioleringsPlan (WRP) 2024-2028. |
| Totaal investeringen* | 2.743 | 2.743 | 2.743 | 2.743 | ||
| * De hieruit voortvloeiende kapitaallasten zijn verwerkt in de begroting. | ||||||
| * Bovenstaande investeringslijst is exclusief restantkredieten die per 31 december 2026 nog open staan. | ||||||
Bijlage C: Reserves en voorzieningen




Bijlage D: Overzicht in beeld
Bijlage E: Staat van personeelslasten
Personeel en taakstelling: de uitdaging
Het realiseren van ambities vraagt tijd, geld en ambtelijke deskundigheid. Bij beperkte middelen en expertise, zowel intern als extern, is dit een uitdaging. Extra lastig is het gebrek aan continuïteit in de Rijksbijdrage; een terugkerend dilemma. Bij de begroting 2025 was er sprake van een ravijnjaar in 2027. Bij de begroting 2026 was er sprake van een verschuiving naar 2028.
In 2025 zijn met het vaststellen van de begroting personele bezuinigingen op de personele begroting doorgevoerd. 300.000 euro in 2026 en 2027 en met ingang van 2028 en verdere jaren 650.000. Er waren ook andere, niet personele besparingsopties en mogelijkheden om meer inkomsten te genereren. Daar is bestuurlijk niet voor gekozen. De taakstelling op personeel is met ingang van begroting 2026 wel doorgevoerd.
Ontwikkelingen
Er is gekozen voor een taakstelling op personeel om het financieel meerjarenperspectief sluitend te krijgen, terwijl de druk op de ambtelijke organisatie toeneemt. De juridisering van de samenleving vraagt om meer deskundigheid. De VNOG heeft taken rondom brandveiligheidstoetsing bij vergunningen teruggegeven aan gemeenten, zonder extra budget. Daarnaast groeit de druk op capaciteit voor inburgering en opvang van vluchtelingen, terwijl financiering via tijdelijke uitkeringen onzeker is. Het mogelijk wegvallen van SPUK-financiering roept de vraag op of deze taken in de toekomst nog uitgevoerd kunnen worden.
De rekenkamer en accountant adviseren verbeteringen in digitale dienstverlening, interne beheersing, ICT-Samenwerking, sturing en verantwoording, wat extra capaciteit vergt. Hoewel de raad deze aanbevelingen heeft omarmd, is er geen aanvullende ambtelijke capaciteit toegewezen, ondanks een groeiend aantal opdrachten.
Uitvoering van de opgelegde taakstelling
De taakstelling op het personele budget zou als volgt ingevuld worden:
Verminderde bestuurlijke capaciteit:
o 1 wethouder minder.
Verminderde ambtelijke capaciteit:
o 0,5 fte minder voor een ondersteuner.
o 0,5 fte minder voor een communicatieadviseur.
o 2 fte minder voor beleidsmedewerkers.
Deze maatregelen zouden gelden voor de jaren 2026 en 2027. Vanaf 2028 wordt een aanvullende besparing van 3-4 fte nagestreefd door: meer gebruik van slimme technologie, verdere optimalisering van processen en integraal werken. De totale taakstelling van 650.000 euro oplopend naar 2028 zou hiermee worden gerealiseerd.
Wat zien we nu?
De belasting van de gemeentelijke organisatie blijft onverminderd hoog door diverse uitdagingen zoals de voortgang van woningbouw, investeringen in verkeer en infrastructuur en actualisatie van beheersplannen. Daarnaast is er behoefte aan uitbreiding van rapportages en interne controles. Ook nemen de eisen rondom informatiebeveiliging, privacy, ondermijning, weerbaarheid en de druk op handhaving toe. Het coalitieakkoord geeft woningbouw en economische ontwikkeling de hoogste prioriteit, naast andere nieuwe ambities.
Reflectie op behandeling van stukken met betrekking tot grondexploitatie, jaarrekening 2025 en eerste Berap 2026 in de raad van 2 juli 2026
Tijdens de eerste termijn van de raad hebben de individuele fracties interessante opgaven voor onze gemeente geformuleerd. Zonder uitputtend te willen zijn en los van specifieke fracties, zijn de volgende onderwerpen genoemd: versnelling van woningbouw, meer inzet op economie, extra aandacht voor jeugd en WMO, vervoer, meerjarig onderhouds- en beheerplannen, interne beheersing (adviezen accountant), integratie en inclusiviteit, veiligheid, investeringen en onderhoud, gemeenschapsfaciliteiten, extra aandacht voor schulddienstverlening en vitaliteit van kernen en meer middelen voor lokale voorzieningen zoals gymzalen en andere faciliteiten.
Geen van deze onderwerpen is onbelangrijk; alles moet worden opgepakt. De vraag is echter: hoe doen we dit, en met welke aanvullende middelen? Hoe plannen we deze opgaven over tijd? Hoe zorgen we voor voldoende capaciteit op het juiste moment? En hoe behouden we kostenflexibiliteit bij tegenvallende rijksbijdragen?
Daarnaast staan we voor de uitdaging om prioriteiten te stellen. Hoe wegen we bijvoorbeeld de inzet van handhaving en schuldenaanpak af tegen de noodzakelijke interne beheersing, oplopende wachtlijsten in de zorg of het verstrekken van omgevingsvergunningen? Dit is de opgave waarvoor we ons geplaatst zien.
Advies
Bij ongewijzigd beleid en zonder prioritering is uitbreiding van de formatie noodzakelijk. Er kunnen echter keuzes worden gemaakt en nieuwe instrumenten worden ingezet. Denk daarbij aan de inzet van AI en standaardisatie via modelverordeningen of beleidsdocumenten van andere gemeenten. Minder maatwerk en meer uniformiteit passen we inmiddels toe, net als het delen van schaarse expertise via samenwerking met buurgemeenten. Daarnaast zetten we capaciteit gericht in. Vacatures worden niet automatisch ingevuld, maar eerst geëvalueerd op nut en noodzaak, zodat formatie flexibel kan worden ingezet bij knelpunten. In het ruimtelijk domein worden beleid en uitvoering beter geïntegreerd, terwijl dienstverlening en bedrijfsvoering efficiënter werken om binnen personele budgetten te blijven. Bij (tijdelijke) uitbreiding van personeel moeten ook indirecte kosten, zoals huisvesting, ICT en (P&O)ondersteuning, worden meegenomen, wat in het verleden vaak is vergeten.
We doen enkele voorstellen die de impact op de begroting zoveel mogelijk beperken.
- Ongedaan maken van het deel van de taakstelling die bedacht was ingevuld te worden met een wethouder minder (inclusief ambtelijke ondersteuning): 350.000 euro.
- Verminderde opdrachten aan de Rekenkamer vanuit de raad. Hierdoor kan uitbreiding van ambtelijke capaciteit achterwege blijven.
- De inzet van extra juridische capaciteit vanwege toenemende druk op afhandeling Woo verzoeken en bezwaren niet honoreren: 75.000 euro. Dit kan leiden tot vertraging van procedures.
- De structurele dekking voor het vraagstuk van asiel en vluchtelingen voorlopig niet toekennen en afwachten wat het Rijk in deze gaat doen in de compensatie van de Algemene Uitkering. De structurele capaciteit voorlopig dekken met tijdelijke middelen. Het risico hiervan accepteren.
- Geen extra middelen beschikbaar stellen voor informatiebeveiliging en privacy. Hiermee een verhoogd risico accepteren.
- Extra investeren op economie: deze investering niet doen maar capaciteit vrijspelen (nader te bepalen) in de huidige organisatie.
- Uitbreiding met extra handhaver niet honoreren. In de praktijk zien we veel verloop in deze beroepsgroep, dit leidt tot verminderde inzet. Dit betekent dat we scherper moeten prioriteren waarop inzet nodig is.
- Inzet voor woningbouw (diverse specialismen) deels honoreren. Voor de gehele planperiode capaciteitsuitbreiding toekennen, waarbij de dekking voor 50% wordt gevonden buiten de loonsom (via leges en de grondexploitatie).
- Extra capaciteit voor taken van ons vastgoedbedrijf honoreren. Dit betreft de uitvoering van de , verhuurderstaken voor gemeentelijke accommodaties waaronder de DRU en het Frank Daamenpand.
- Bij de 2e bestuursrapportage 2026 een bestemmingsreserve vormen van 400.000 middels resultaatbestemming. Deze bestemmingsreserve dient ter dekking van de kosten voor woningbouw 125.000 voor 2027 en 2028 en voor de kosten vastgoedbedrijf voor 2027 en 2028 voor 75.000.
Bovenstaande ambtelijke extra inzet is gewenst om de bestuurlijke ambities te kunnen realiseren. De middelen zijn beperkt. Dit dwingt tot keuzes en prioriteitsstelling. Daarom is uiteindelijk de onderstaande cijferreeks in de begroting verwerkt. De onderbouwing van de keuze is hierboven onder de punten 1 t/m 9 gegeven . Punt 10 is verwerkt in de 2e bestuursrapportage 2026.
Dit ziet er dan als volgt uit:

| Staat van personeelslasten (x 1.000) | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gemeenteraad | 550 | 550 | 550 | 550 | |||
| College | 813 | 813 | 813 | 813 | |||
| Griffie | 391 | 391 | 391 | 391 | |||
| Directie | 171 | 171 | 171 | 171 | |||
| 1.925 | 1.925 | 1.925 | 1.925 | ||||
| Management | 965 | 970 | 970 | 970 | |||
| Bedrijfsvoering | 6.912 | 6.938 | 6.938 | 6.938 | |||
| BUOR | 6.571 | 6.606 | 6.606 | 6.606 | |||
| Concernstaf | 1.136 | 1.142 | 1.142 | 1.142 | |||
| Fysieke ontwikkeling | 4.184 | 4.206 | 4.206 | 4.206 | |||
| Publiekszaken, economie & maatschappij | 3.880 | 3.901 | 3.901 | 3.901 | |||
| Sociaal Domein | 7.561 | 7.603 | 7.603 | 7.603 | |||
| 31.209 | 31.366 | 31.366 | 31.366 | ||||
| Bezuiniging personeel | -300 | -650 | -650 | -650 | |||
| Uitnodigingskader uitvoeren en recreatieve ontwikkelingen versnellen | 200 | 200 | |||||
| Herstel bezuinigingen | 350 | 350 | 350 | ||||
| 31.459 | 31.266 | 31.066 | 30.716 | ||||
| Verv. Personeel bij ziekte | 250 | 250 | 250 | 250 | |||
| Verv. Personeel OR | 30 | 30 | 30 | 30 | |||
| Verkoop / aankoop verlof | 13 | 13 | 13 | 13 | |||
| Opleidingen | 454 | 454 | 454 | 454 | |||
| Flexibele schil | 190 | 190 | 190 | 190 | |||
| Overwerk buitendienst | 30 | 30 | 30 | 30 | |||
| 967 | 967 | 967 | 967 | ||||
| 34.351 | 34.158 | 33.958 | 33.608 | ||||
| 2027 | 2028 | 2029 | 2030 | ||||
| Salaris uit progr begr 2026-2029 | 30.322 | 29.972 | 29.972 | 29.972 | |||
| Cao indexering | 953 | 1.120 | 1.120 | 1.120 | |||
| Periodieken | 319 | 309 | 309 | 309 | |||
| HR 21 verwerking | 96 | 96 | 96 | 96 | |||
| Taakmutatie algemene uitkering schulddienstverlening SD | 91 | 91 | 91 | 91 | |||
| Correctie formatie naar DVO inburgering SD | -184 | -184 | -184 | -184 | |||
| Correctie formatie naar Tribuut ivm overgang | -688 | -688 | -688 | -688 | |||
| Uitnodigingskader uitvoeren en recreatieve ontwikkelingen versnellen | 200 | 200 | |||||
| Herstel bezuinigingen | 350 | 350 | 350 | ||||
| Totaal | 31.459 | 31.266 | 31.066 | 30.716 |
Bijlage F: Indicatoren
Wij nemen conform de richtlijnen uit het BBV een uniforme basisset beleidsindicatoren op in onze begroting en jaarverslag. De set behandelt een breed spectrum van onderwerpen, van misdrijven en afval tot bijstandsuitkeringen en nieuwbouwwoningen.




https://www.waarstaatjegemeente.nl/
Bijlage G: Overzicht geraamde baten en lasten taakvelden
| Overzicht baten en lasten per taakveld (x 1.000) | 2026 | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| lasten | baten | lasten | baten | lasten | baten | lasten | baten | lasten | baten | |||
| Programma 1 | ||||||||||||
| 0.10 Mutaties reserves | - | - | 626 | 640 | 626 | 1.970 | 626 | 1.013 | 626 | 1.146 | ||
| 0.3 Beheer overige gebouwen en gronden | 1.623 | 1.209 | 1.551 | 1.398 | 2.608 | 1.398 | 2.114 | 1.381 | 2.083 | 1.381 | ||
| 2.1 Verkeer en vervoer | 8.610 | 159 | 8.571 | 337 | 8.687 | 337 | 9.301 | 337 | 9.488 | 337 | ||
| 2.2 Parkeren | 266 | - | 91 | - | 37 | - | 37 | - | 36 | - | ||
| 2.5 Openbaar vervoer | 189 | - | 2 | - | 2 | - | 2 | - | 2 | - | ||
| 3.2 Fysieke bedrijfsinfrastructuur | 1.940 | 1.887 | 1.814 | 1.775 | 474 | 325 | 380 | 227 | 407 | 227 | ||
| 5.2 Sportaccommodaties | 4.054 | 1.354 | 4.163 | 1.348 | 4.484 | 1.380 | 4.087 | 1.380 | 4.290 | 1.380 | ||
| 5.4 Musea | 214 | - | 225 | - | 225 | - | 225 | - | 225 | - | ||
| 5.5 Cultureel erfgoed | 123 | 11 | 223 | 55 | 180 | 55 | 180 | 55 | 167 | 55 | ||
| 5.7 Openbaar groen en (openlucht)recreatie | 7.048 | 87 | 5.598 | 89 | 5.569 | 50 | 5.471 | 86 | 5.422 | 86 | ||
| 7.2 Riolering | 10.106 | 10.581 | 9.878 | 10.353 | 10.474 | 10.949 | 10.707 | 11.182 | 10.899 | 11.374 | ||
| 7.3 Afval | 4.884 | 5.258 | 4.888 | 5.262 | 4.911 | 5.285 | 4.911 | 5.285 | 4.911 | 5.285 | ||
| 8.1 Ruimte en leefomgeving | 1.249 | 130 | 1.869 | 170 | 1.833 | 170 | 1.815 | 170 | 1.790 | 170 | ||
| 8.2 Grondexploitatie(niet-bedrijventerreinen) | 4.417 | 4.328 | 3.702 | 3.616 | 3.161 | 3.065 | 6.316 | 6.212 | 6.318 | 6.212 | ||
| 8.3 Wonen en bouwen | 2.825 | 1.323 | 4.754 | 626 | 4.896 | 1.888 | 4.826 | 1.888 | 4.787 | 1.888 | ||
| Totaal Programma 1 | 47.549 | 26.325 | 47.954 | 25.669 | 48.168 | 26.872 | 50.998 | 29.215 | 51.450 | 29.540 | ||
| Programma 2 | ||||||||||||
| 0.10 Mutaties reserves | - | - | - | 102 | - | - | - | - | - | - | ||
| 5.1 Sportbeleid en activering | 972 | 262 | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
| 5.3 Cultuurpresentatie, cultuurproductie en cultuurparticipatie | 2.768 | 481 | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
| 5.6 Media | 1.346 | 40 | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
| 6.1 Samenkracht en burgerparticipatie | 4.295 | 436 | 11.894 | 5.302 | 7.911 | 1.277 | 7.306 | 708 | 7.262 | 708 | ||
| 6.21 Toegang en eerstelijnsvoorzieningen WMO | 85 | - | 121 | - | 121 | - | 121 | - | 121 | - | ||
| 6.22 Toegang en eerstelijnsvoorzieningen Jeugd | 2.282 | - | 2.348 | - | 2.348 | - | 2.348 | - | 2.348 | - | ||
| 6.23 Toegang en eerstelijnsvoorzieningen Integraal | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
| 6.3 Inkomensregelingen | 16.861 | 11.750 | 15.623 | 13.251 | 15.644 | 13.251 | 15.616 | 13.251 | 15.606 | 13.251 | ||
| 6.4 WSW en beschut werk | 6.099 | 40 | 7.107 | 205 | 6.687 | 350 | 6.807 | 350 | 6.803 | 350 | ||
| 6.5 Arbeidsparticipatie | 2.292 | - | 2.493 | - | 2.493 | - | 2.493 | - | 2.492 | - | ||
| 6.60 Hulpmiddelen en diensten (WMO) | 2.398 | 447 | 2.372 | 465 | 2.405 | 467 | 2.416 | 470 | 2.405 | 470 | ||
| 6.711 Huishoudelijke hulp (WMO) | 6.495 | - | 6.547 | - | 6.552 | - | 4.068 | - | 4.004 | - | ||
| 6.712 Begeleiding (WMO) | 2.858 | - | 2.989 | - | 2.989 | - | 2.989 | - | 2.989 | - | ||
| 6.713 Dagbesteding (WMO) | 809 | - | 847 | - | 847 | - | 847 | - | 847 | - | ||
| 6.714 Overige maatwerkarrangementen (WMO) | 50 | - | 50 | - | 50 | - | 50 | - | 50 | - | ||
| 6.751 Jeugdhulp ambulant lokaal | 6.932 | - | 6.757 | - | 6.763 | - | 6.745 | - | 6.734 | - | ||
| 6.752 Jeugdhulp ambulant regionaal | 320 | - | 564 | - | 564 | - | 564 | - | 564 | - | ||
| 6.753 Jeugdhulp ambulant landelijk | 556 | - | 577 | - | 577 | - | 577 | - | 577 | - | ||
| 6.761 Jeugdhulp met verblijf lokaal | 740 | - | 2.397 | 1.144 | 1.253 | - | 1.253 | - | 1.253 | - | ||
| 6.762 Jeugdhulp met verblijf regionaal | 4.917 | - | 5.474 | - | 5.474 | - | 5.474 | - | 5.474 | - | ||
| 6.763 Jeugdhulp met verblijf landelijk | 187 | - | 75 | - | 75 | - | 75 | - | 75 | - | ||
| 6.791 PGB WMO | 618 | - | 465 | - | 465 | - | 465 | - | 465 | - | ||
| 6.792 PGB Jeugd | 57 | - | 57 | - | 57 | - | 57 | - | 57 | - | ||
| 6.811 Beschermd wonen (WMO) | 585 | 650 | 637 | 650 | 641 | 250 | 622 | 250 | 611 | 250 | ||
| 6.812 Maatschappelijke- en vrouwenopvang (WMO) | 25 | - | 107 | - | 5 | - | 5 | - | 5 | - | ||
| 6.821 Jeugdbescherming | 2.077 | - | 1.933 | - | 1.938 | - | 1.919 | - | 1.908 | - | ||
| 6.822 Jeugdreclassering | 83 | - | 168 | - | 168 | - | 168 | - | 168 | - | ||
| 6.91 Coördinatie en beleid WMO | 478 | - | 508 | - | 508 | - | 508 | - | 508 | - | ||
| 6.92 Coördinatie en beleid Jeugd | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
| 7.1 Volksgezondheid | 1.472 | 243 | 1.158 | 57 | 1.141 | 57 | 1.139 | 57 | 1.138 | 57 | ||
| Totaal Programma 2 | 68.662 | 14.350 | 73.269 | 21.177 | 67.677 | 15.653 | 64.634 | 15.086 | 64.466 | 15.086 | ||
| Programma 3 | ||||||||||||
| 0.10 Mutaties reserves | - | - | 17 | 1 | 17 | - | 17 | - | 17 | - | ||
| 3.1 Economische ontwikkeling | 1.496 | - | 813 | - | 824 | - | 821 | - | 818 | - | ||
| 3.3 Bedrijvenloket en bedrijfsregelingen | 254 | 25 | 80 | 25 | 106 | 25 | 134 | 25 | 157 | 25 | ||
| 3.4 Economische promotie | 513 | 150 | 640 | 150 | 600 | 150 | 590 | 150 | 590 | 150 | ||
| 4.1 Openbaar basisonderwijs | 474 | - | 277 | - | 278 | - | 275 | - | 273 | - | ||
| 4.2 Onderwijshuisvesting | 1.796 | 65 | 1.732 | 70 | 2.022 | 70 | 2.996 | 70 | 2.947 | 70 | ||
| 4.3 Onderwijsbeleid en leerlingzaken | 2.706 | 1.010 | 2.863 | 1.140 | 2.918 | 1.140 | 2.964 | 1.140 | 2.959 | 1.140 | ||
| 5.1 Sportbeleid en activering | - | - | 699 | - | 700 | - | 697 | - | 695 | - | ||
| 5.3 Cultuurpresentatie, cultuurproductie en cultuurparticipatie | - | - | 2.405 | 481 | 2.410 | 481 | 2.426 | 481 | 2.424 | 481 | ||
| 5.6 Media | - | - | 1.210 | - | 1.267 | - | 1.267 | - | 1.267 | - | ||
| Totaal Programma 3 | 7.238 | 1.250 | 10.737 | 1.867 | 11.142 | 1.866 | 12.187 | 1.866 | 12.146 | 1.866 | ||
| Programma 4 | ||||||||||||
| 0.10 Mutaties reserves | - | - | - | 97 | - | 122 | - | 155 | - | 244 | ||
| 0.2 Burgerzaken | 2.017 | 1.005 | 2.029 | 1.122 | 1.862 | 982 | 1.702 | 617 | 1.605 | 447 | ||
| 0.61 OZB woningen | 326 | - | 853 | - | 853 | - | 853 | - | 853 | - | ||
| 0.62 OZB niet-woningen | 206 | - | - | - | - | |||||||
| 0.64 Belastingen overig | - | 8 | - | 8 | - | 8 | - | 8 | - | 8 | ||
| 1.1 Crisisbeheersing en brandweer | 2.832 | 11 | 3.109 | 11 | 3.200 | 11 | 3.235 | 11 | 3.343 | 11 | ||
| 1.2 Openbare orde en veiligheid | 474 | 23 | 1.293 | 39 | 1.150 | 39 | 1.123 | 39 | 1.107 | 39 | ||
| 7.4 Milieubeheer | 2.310 | 102 | 1.557 | 52 | 1.557 | 52 | 1.557 | 52 | 1.557 | 52 | ||
| 7.5 Begraafplaatsen en crematoria | 277 | 163 | 285 | 168 | 289 | 168 | 289 | 168 | 289 | 168 | ||
| Totaal Programma 4 | 8.443 | 1.312 | 9.126 | 1.497 | 8.911 | 1.382 | 8.759 | 1.051 | 8.753 | 969 | ||
| Bedrijfsvoering / Overhead / Algemene dekkingsmiddelen | ||||||||||||
| 0.1 Bestuur | 3.131 | - | 2.716 | - | 2.716 | - | 2.716 | - | 2.716 | - | ||
| 0.4 Overhead | 13.725 | 280 | 18.570 | 280 | 18.105 | 280 | 18.015 | 280 | 18.012 | 280 | ||
| 0.5 Treasury | 107 | 903 | 88 | 765 | 86 | 755 | 82 | 755 | 78 | 750 | ||
| 0.61 OZB woningen | 7.302 | 7.795 | 7.795 | 7.795 | 7.795 | |||||||
| 0.62 OZB niet-woningen | 3.078 | 3.215 | 3.215 | 3.215 | 3.215 | |||||||
| 0.7 Algemene uitkering en overige uitkeringen gemeentefonds | - | 94.510 | - | 100.093 | - | 95.745 | - | 93.958 | - | 95.519 | ||
| 0.8 Overige baten en lasten | 218 | 355 | 218 | 355 | 218 | 355 | 218 | 355 | 218 | 355 | ||
| 0.9 Vennootschapsbelasting(VpB) | 3 | - | 3 | - | 3 | - | 3 | - | 3 | - | ||
| 0.10 Mutaties reserves | 2.258 | 1.376 | - | 538 | - | 455 | - | 40 | - | 44 | ||
| 0.11 Resultaat van de rekening van baten en lasten | - | - | 864 | - | - | 2.357 | - | 3.701 | - | 2.128 | ||
| 3.2 Fysieke bedrijfsinfrastructuur | 84 | 84 | 84 | 84 | 84 | |||||||
| 3.4 Economische promotie | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | |||||||
| Totaal Bedrijfsvoering / Overhead / Algemene dekkingsmiddelen | 19.443 | 108.098 | 22.458 | 113.336 | 21.127 | 111.251 | 21.034 | 110.394 | 21.027 | 110.380 | ||
| Saldo van baten en lasten | 151.335 | 151.335 | 163.545 | 163.545 | 157.025 | 157.025 | 157.611 | 157.611 | 157.842 | 157.842 | ||
Bijlage H: Verdeling taakvelden over de programma’s

De taakvelden 5.1, 5.3 en 5.6 zijn van programma 2 naar 3 gegaan zodat de budgetten en doelen aansluiten.
Het taakveld 0.10 mutaties reserve is opgenomen per programma daarmee is aansluiting met de systematiek van de jaarrekening gerealiseerd.
Bijlage I: Afschrijvingstabel
